Czytaj więcej:
Wszystkie kobiety don Hułana okładka

Średnia Ocena:Wszystkie kobiety don Hułana

Don Hułan zaginął. Zrozpaczona matka prosi o pomoc licealnego kolegę syna - Piotra Glucka.  Prywatne śledztwo pociąga za sobą niełatwy powrót w rodzinne strony. Odżywają dawno zapomniane relacje i demony przeszłości… Całe życie Piotra zostaje przewrócone do góry nogami, zaś poszukiwania kolegi stają się pretekstem do poszukiwania… siebie samego. Piotr odkryje, że nic nie losy się przypadkowo.Niezwykła opowieść z wątkami psychologicznymi, której twórca mówi wprost: dla osób lubiących się za kimś chować toksyczni ludzie są jak wódka dla alkoholika. W historię don Hułana uwikłane są zarówno kobiety, które - pozornie słabe i chore - zapędzają facetów w ślepe uliczki, jak i mężczyźni poszukujący własnej tożsamości.

Szczegóły
Tytuł Wszystkie kobiety don Hułana
Autor: Bennewicz Maciej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wszystkie kobiety don Hułana pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wszystkie kobiety don Hułana Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wszystkie kobiety don Hułana PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Paulina Sawczuk

  Watek literacki super zakręcony. Wiele się dzieje.przyjemna książka ebook na poprawę nastroju zalecam

 • Hrynia88

  Tę książkę kupiłam bardzo impulsywnie. Łada okładka, męski facet, dobry opis na okładce i hops – Wszystkie dziewczyny ….znalazły się w koszyku na empik.com. Nawet nie spodziewałam się, że co coś co przyszło kilka dni temu w kopercie, to taka super książka. Bardzo interesująca napisana rzez trenera i coacha. Gratuluję wyśmienitej książki i czekam na jeszcze.

 • transfigured

  Liczne zwroty akcji, a raczej tła i kontekstu, których doswiadcza narrator powieści, bedący zarazem jej głównym, choć nie tytułowym, bohaterem, stają się też udziałem widza. Zanim przeczytamy opis jego zaskoczenia, sami czujemy się zaskoczeni,jak się zaraz później okazuje- podobnie jak głowny bohater, przez to jego historia staje się nasza.

 • Miqa

  Narratorem jest główny bohater – Piotr. Wielkim plusem powieści jest synkretyzm rodzajowy. Czytelnik znajdzie tu nie tylko liczne wątki psychologiczne, fragmenty powieści detektywistycznej, filozoficznych dywagacji lecz także odrobinę dobrego humoru. Momentami czytelnik może zostać przytłoczonym psychologicznymi wywodami, jednak fani dogłębnej analizy myśli i czynów ludzkich będą mogli nacieszyć własne oczy podczas lektury tej książki. Podczas śledztwa pojawią się kolejne zapytania dotyczące osoby don Hułana.Kim był?Jaki był?Kto go znał tak naprawdę? Był ofiarą, a może prześladowcą?Był krzywdzonym, czy krzywdził sam? Jak jego przeszłość wpłynęła na jego przyszłość? I najistotniejsze pytanie: czy Glusio odnajdzie don Hułana? Tego wszystkiego musicie dowiedzieć się sami! “Wszystkie dziewczyny do Hułana” to książka, która mimo że jest odrobinkę zawiła, jest świetną lekturą dla każdego wymagającego czytelnika.Akcja książki wciąga, zmusza do przerzucenia kolejnej strony i nie pozwala się oderwać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!