Czytaj więcej:
Wytłumacz mi dlaczego... okładka

Średnia Ocena:Wytłumacz mi dlaczego...

Dlaczego Ziemia jest okrągła? W tej książce pdf odnajdziesz odpowiedź na to i dużo podobnych pytań. Zapytania dotyczą różnorakich dziedzin, pomiędzy innymi geografii, sportu, kultury, ekologii, nieprawdopodobnych rekordów i nadzwyczajnych obiektów. Odpowiedzi – w lapidarnej formie, ilustrowane zabawnymi rysunkami – dynamicznie uzupełnią wiedzę dzieci… i dorosłych, którzy również z przyjemnością sięgną po to interesujące kompendium.

Szczegóły
Tytuł Wytłumacz mi dlaczego...
Autor: Bosc Frederic
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wytłumacz mi dlaczego... pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wytłumacz mi dlaczego... Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wytłumacz mi dlaczego... PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • kiedymamaniespi

  W książce pdf Wytłumacz mi dlaczego wydawnictwa Debit znajdziecie aż 365 prostych odpowiedzi na trudne zapytania takie jak: Dlaczego kury amerykańskie znoszą głównie białe jaja? Która wyspa jest największa na świecie? Dlaczego mówi się, że w Indiach krowy są święte? Skąd się wzięła nazwa Chin? Przyznam szczerze, że sama nie znałam odpowiedzi na niektóre zapytania i byłam nimi bardzo zaskoczona. ;)Poznawanie świata za pomocą pytań i odpowiedzi to świetne rozwiązanie dla małych, ciekawskich i głodnych wiedzy dzieci. Teksty są krótkie i dla urozmaicenia pisane wieloma czcionkami. Przy każdej ciekawostce znajduje się ilustracja, niejednokrotnie dość zabawna. Odpowiedzi na zapytanie spisane są prostym i zrozumiałym językiem.Moim zdaniem jest to idealna pozycja, która powinna znaleźć się w biblioteczce każdej rodziny. Nie dość, że dzięki niej będziemy spędzać wspólnie więcej czasu w rodzinnym gronie to jeszcze w doskonały sposób łączy ona naukę z zabawą.Pełna recenzja na www.kiedymamaniespi.blogspot.com

 • Marta mama Nikusia

  Tyle pytań i odpowiedzi musi zająć dużo miejsca więc format A4 i niemal 200 stron daje nam porządny kawałek lektury :) Miękka okładka wcale mi nie przeszkadza, jednak sklejane strony już odrobinkę tak. Konieczne jest trzymanie tej książki dwoma rękami w przeciwnym wypadku będzie nam się ona zamykała. Na szczęście nie jest to jakiś duży kłopot raczej drobna niedogodność.W środku natomiast wszystko jest bardzo kolorowe i przejrzyste. Na każdej ze stron znajdziemy barwne tło, dwa pytania, dwie odpowiedzi i dwie ilustracje. Wszystko jest czytelne, a obrazki naprawdę fajnie pasują do całości obrazując nam to o czym czytamy :)My spędziliśmy przy tej książce pdf dużo czasu i nieźle się bawiliśmy. Oboje z synkiem uwielbiamy takie ciekawostki dotyczące otaczającego nas świata, historii, przyrody, ludzi, zwierząt... Zawsze przyjemnie spędzamy czas dowiadując się świeżych rzeczy. Jest to bez wątpienia idealna forma bycia razem, idealna okazja do rozmowy na różnorakie tematy. Dzięki takim ebookom dzidziuś rozwija własną ciekawość świata, zachęcamy je do zadawania pytań, do interesowania się tym co było i jest dookoła nas. Jeśli i Wy coś takiego lubicie to zalecam :)

 • dzieciaczkowo-kolorowo.blogspot.com

  Pozycja dla dzieci o 8 roku życia pozwala na poznawanie otaczającego je świata. Kolorowe ilustracje umilają przyswajanie wiedzy, wprowadzając zasadę- przez zabawę do nauki. Nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci potrafią doprowadzić nas do skrajności natrętnymi pytaniami.Czy kosmos istnieje i czy jakiś człowiek tam był?Co się stało w Czarnobylu?Kim był Elvis Presley?To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzi znajdziemy w książce..Nauka powinna być przyjemnością i w przyjemny sposób przyswajana na długo zostanie w głowie, zwłaszcza dzieci, które mają bardzo dobrą pamięć.Książeczka ta nie nadaje się do „kołyski”. W ciągu dnia siadamy sobie i przeglądamy z chłopakami. Oni swą uwagę kierują na obrazki, ja zaznajamiam ich z daną sytuacją. Książka ebook F. Bosca uczy dzieci świeżych rzeczy, wprowadza nowe wiadomości, które przystosowane są do wieku dziecka, tak by zrozumiało i zapamiętało. Całość podzielona jest na działy, przez co łatwiej jest dostać się do informacji. Odpowiedzi są krótkie i zwięzłe, dzięki czemu dzidziuś się nie rozprasza mało ważnymi szczególikami, tylko od razu zdobywa niezbędną mu wiedzę.Myślę, że książeczka a raczej odpowiedzi na zapytania w niej zawarte skutecznie „uciszą” małych wścibalków, którzy wszystko chcą wiedzieć, dlatego zalecam ją wszystkim. Nie tylko 8- latkom, lecz nawet 5- latkom, czy 100-latkom :)

 • Karolina Mucha

  Próba wyjaśniania niełatwych zagadnień w zaledwie paru zdaniach niesie ze sobą podwójne ryzyko: z jednej strony niezrozumiałości sformułowań, z drugiej – nadmiernych uproszczeń. Na szczęście autorowi Wytłumacz mi, dlaczego w większości przypadków udaje się uniknąć tego rodzaju zagrożeń. Szkoda tylko, że nie opatrzył własnej publikacji wstępem, w którym wyjaśniłby kryteria wyboru poruszanych zagadnień (a może również wskazał kierunki poszukiwania świeżych wiadomości, poszerzania zdobytej wiedzy). Brakuje także indeksu, porządkującego tak znaczącą liczbę faktów i ułatwiającego szybkie docierania do nich.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!