Czytaj więcej:
Zakochany w Paryżu. Miasto świateł okiem paryżanina okładka

Średnia Ocena:



Zakochany w Paryżu. Miasto świateł okiem paryżanina

Zakochaj się w Paryżu, jakiego jeszcze nie znasz!Paryż to piękne miasto pełne urokliwych uliczek, romantycznych scenerii, melodii znad Sekwany a także wykwintnych kolacji przy świecach i najlepszego wina.Paryż to także ludzie.To oni tworzą niesamowity klimat Miasta Miłości!Olivier Magny – paryżanin zakochany w Paryżu, zdradzi najpilniej strzeżone tajemnice miasta i jego mieszkańców.Ta książka ebook pełna jest niespotykanych refleksji ponad Miastem Świateł, żartobliwych anegdot i zabawnych spostrzeżeń.Bez niej twój pobyt w stolicy Francji nie będzie taki sam!Dlaczego paryżanie są zakochani w metrze?Dlaczego kobiety z zagranicy noszą głębokie dekolty, a paryżanki chodzą w golfach?Jak bardzo sexy jest kilkudniowy zarost u mężczyzny?Odkryj prawdziwy Paryż i spójrz na niego po parysku!

Szczegóły
Tytuł Zakochany w Paryżu. Miasto świateł okiem paryżanina
Autor: Magny Olivier
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zakochany w Paryżu. Miasto świateł okiem paryżanina pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zakochany w Paryżu. Miasto świateł okiem paryżanina Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zakochany w Paryżu. Miasto świateł okiem paryżanina PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Ewa Siekielewska

  Na pewno godna polecenia, wiele interesujących wiadomości

 • BMCtka

  Cudowne miasto, lecz ciekawostki o Francji nie mniej interesujące :D

 • Dominika Szczyrba

  Oczyma Paryżanina, miasto wraz z jego mieszkańcami. Zwyczaje, obyczaje i klimat - lektura dla każdego kto był albo dopiero wybiera się do Paryża, żeby uniknąć niezręcznych sytuacji i wiedzieć coś więcej niż przeciętny turysta. Lecz z pewnością lektura dla fanów Paryża szalenie interesująca!

 • karina_ko

  Już po przeczytaniu tej super książki można się zakochać w Mieście Miłości. W Paryżu wszystko jest przecież niezwykłe i ta książka ebook idealnie to potwierdza: ta gra świateł, układ ulic, nawet deszcz padający w Paryżu ma własny urok. Nie sposób nie zakochać się w tym mieście. Dzięki "Zakochanemu w Paryżu" można chłonąć to miasto całym sobą: sercem i duszą.

 • MAGDALENA

  Bardzo fajnie się czyta, książka ebook składa się z haseł które twórca omawia z punktu widzenia każdego Paryżanina dodatkowo na koniec każdego opisu znajde się krótka porada jak zachowywać się w mieście świateł żeby z góry nie zdradzić się ze jesteśmy zwykłymi turystami ;)

 • Leser

  Jeśli masz w planach wybranie się do Paryża, to na pewno ta książka ebook bardzo Ci się przyda. Sam kupiłem ją, ponieważ moim marzeniem jest wyjazd na wakacje właśnie tam. Dopóki co nie zanosi się na to więc chociaż kupiłem sobie tę książkę. I szczerze ją wszystkim zakochanym w Paryżu polecam! Masa interesujących informacji podana w humorystyczny sposób- to jej znak rozpoznawczy.

 • Alicja

  Świetna, pełna humoru książka. Idealnie wprowadza w atmosferę Paryża i panujących w mieście zwyczajów. Naprawdę idealna lektura!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!