Czytaj więcej:
Zuzia idzie do przedszkola okładka

Średnia Ocena:Zuzia idzie do przedszkola

Zuzia wkłada własną najpiękniejszą sukienkę - dziś są jej urodziny. Skończyła trzy lata i wreszcie może pójść do przedszkola. Zuzia od dawna cieszyła się na tę chwilę. Ta książeczka opowiada o tym, jak dziewczynka spędziła własny pierwszy dzień w przedszkolu.

Szczegóły
Tytuł Zuzia idzie do przedszkola
Autor: Schneider Liane
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 2008

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zuzia idzie do przedszkola pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zuzia idzie do przedszkola Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zuzia idzie do przedszkola PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Elżbieta Perek

  Bardzo fajna książeczka. Zalecam całą serię. Tę akurat czytałyśmy wielokrotnie na kilka miesięcy przed pójściem po przedszkola. "Zrobiła robotę ". Polecam.

 • agnieszka szymanik

  Jak dla mojego 2 latka ksiazka za niełatwa duzo tresci i mala o tym co dzieci robia w przedszkolu

 • olionek

  Super pomoc dla rodziców, którzy pójście do przedszkola przeżywają równie mocno jak ich pociechy. Książka ebook w jasny i przyswajalny dla dzieci sposób omawia codzienność przedszkolaka i jego emocje. Polecam.

 • Patryk Kirys

  Bardzo niezła książeczka, jeśli pragniemy przyswoić dzidziusiowi myśl, ze już wkrótce pójdzie do przedszkola.

 • donia

  Przygotowanie dzidziusia do przedszkola to trudne zadanie, któremu muszą sprostać rodzice. Książeczka "Kajtuś w przedszkolu" przedstawia nową rzeczywistość z punktu widzenia dziecka. W książeczce brak typowych, błędnie powielanych przez rodziców stwierdzeń: "Jesteś wielki i nie możesz płakać w przedszkolu". Autorzy publikacji odzwierciedlają psychikę dzidziusia i przyznają mu prawo do przeżywania negatywnych emocji, takich jak samotność i smutek podczas rozstania z rodzicami, niepewność i trudność odnalezienia się w grupie. Kajtuś stopniowo przyzwyczaja się do przedszkola, słucha bajek, bawi się z dziećmi, nawiązuje kontakt z wychowawczynią, czeka na rodziców i cieszy się z ich powrotu. Kajtuś nie chce dzielić się zabawkami, tęskni za domem podczas leżakowania, ma świadomość, że jedzenia w przedszkolu smakuje inaczej niż w domu. Cudownie wydaną książeczkę uzupełniają ilustracje, które obrazowo przedstawiają przedszkole i emocje dzieci.Mój Synek bardzo lubi codzienne spotkania z Kajtusiem. Ostatnio powiedział mi: "Mamusiu w przedszkolu będę płakał tylko troszeczkę, tak jak Kajtuś".Zachęcam do czytania dzidziusiowi tej a także innych książeczek o Kajtusiu dostępnych w "Empiku".

 • Ewelina Fręśko

  Następna interesująca książka ebook z serii Zuzia. Tym razem Zuzia oswaja strach przed przedszkolem. Jest to wyjątkowo niełatwy temat, nie tylko dla dzieci, lecz i dla dorosłych. Dzięki czytaniu tej pozycji książkowej dzidziuś czuje się bezpiecznej, oswaja się z tematem a rodzic może genialnie wesprzeć własne dzidziuś i wspierać je w trudzie.

 • Marta K.

  idealna przed przedszkolem!!! polecam! idealnie można z jej pomocą wytłumaczyć wszystko dziecku.

 • anonymous

  Od dawna moja 3,5 letnia córeczka nie zainteresowała się tak bardzo bajeczką do czytania jak serią "mądra mysz".

 • Barbara Mikołajczak

  Ta książka ebook pozwala dzidziusiowi wyobrazić sobie jak i na swóim przykładzie co można robić w przedszkolu ze to miejsce gdzie jest dużo fajnych rzeczy, zabaw a także uczy samodzielności przy najprostszych czynnościach jak przygotowanie śniadanie, czy pójście do toalety. Także prezentuje że wspólna zabawa czy wykonywanie czynności plastycznych razem z innymi dzieciakami to super sprawa.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!