Czytaj więcej:
Niech to usłyszą okładka

Średnia Ocena:Niech to usłyszą

„Niech to usłyszą” to książka ebook Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka, mistrzów kryminału! Przerażający telefon do radiowego studia i dziennikarskie śledztwo, które prowadzi pomiędzy największe polskie gwiazdy i celebrytów. Obsesja, która może kosztować ludzkie życie. Brutalna zbrodnia i sekret skrywana przez lata. W okresie sesji nagraniowej Maggie, sławna piosenkarka, zostaje uprowadzona przez zamaskowanego napastnika. Nieoczekiwanie udaje jej się dodzwonić do jednej ze stacji radiowych. Przerażona dziewczyna domaga się wpuszczenia na antenę – jeśli to nie nastąpi, zostanie zabita. Brutalny porywacz stawia kolejne warunki: jeśli Maggie ma przeżyć, cała Polska musi wysłuchać kolejnych elementów jego historii. Będzie dzwonił codziennie… Zagadkę chcą rozwikłać Edyta, dziennikarka rozgłośni, a także Artur, twórca kryminałów i podkaster. Komu można zaufać, a kto okaże się zdrajcą? Czy świat usłyszy opowiadanie tajemniczego faceta w masce? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Niech to usłyszą
Autor: Chmielarz Wojciech , Ćwiek Jakub
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niech to usłyszą pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niech to usłyszą Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niech to usłyszą PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Betka666

    Chmielarz i Ćwiek to nazwiska, które zwiastują emocje. Kiedy więc otrzymujemy wspólnie napisaną historię nie może być mowy o nudzie. Artur jest autorem podkasta i kryminałów. Jest w radiu, żeby poprowadzić audycję podczas której to słuchacze będą wymyślać kolejne elementy wspólnie pisanej powieści. Już na samym początku programu do radia dzwoni słynna piosenkarka, która twierdzi, że została porwana. Porywacz chce na antenie opowiadać słuchaczom własną swoją historię, a jeśli nie zostanie mu to umożliwione, grozi zamordowaniem gwiazdy. W radiu Artur poznaje Edytę. Okazuje się, że ona również prowadzi podkast o takiej samej tematyce i interesuje się zbrodniami. Facet oferuje jej współpracę i swoje prywatne śledztwo. Porwana piosenkarka nuci na antenie piosenkę ułożoną przez porywacza, a oni wpadają na trop starej zbrodni. Edyta i Artur łączą siły. Tylko jak ona ma powiedzieć o tym swojemu strasznie zaborczemu partnerowi, która i tak jej nie ufa i sprawdza co krok? Ćwiek i Chmielarz stworzyli idealny kryminał, który od początku do końca trzyma w niepewności. Akcja jest wartka, a toczące się reporterskie śledztwo posuwa się zgrabnie do przodu. Co łączy porwanie ze sprawą sprzed trzydziestu lat? Czy odkrycie sprawcy przyniesie odpowiedzi na wszystkie pytania? Musiałam to sprawdzić, dlatego nie mogłam oderwać się od książki. Jest dość lekko napisana, nie ma tu nic zbędnego, niepotrzebnych opisów, czy elementów nic nie wnoszących do fabuły. To kryminał na bardzo wysokim poziomie, czyta się go z przyjemnością.

  • WRoliMamy

    Radia nie widać, radio tylko słychać. Na ogół. Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek w książce pdf Niech to usłyszą zdecydowali się na interesujący eksperyment – pokazali czytelnikom radio od kuchni. A tam dzieją się rzeczy, o których się przeciętnemu zjadaczowi chleba nie śniło – na przykład dzwoni słynna piosenkarka i oświadcza, że została porwana. Mało tego. Twierdzi, że jeśli nie będzie mogła powiedzieć tego, co jej kazano, zostanie zabita. I to wszystko w przededniu premiery nowego a przy tym innowacyjnego słuchowiska (tak mi się wydaje, ponieważ nie słucham radia od dawna i w sumie nie wiem, co się teraz oferuje słuchaczom), które ma polegać na wspólnym pisaniu powieści kryminalnej. Piosenkarka i jej porywacz niemalże doskonale wstrzelają się w temat. Do tego stopnia, że początkowo nikt nie wierzy w prawdziwość wydarzeń. Niestety nie ma w tym żadnej fikcji. Pełna recenzja → https://wrolimamy.pl/ksiazka/niech-to-uslysza-wojciech-chmielarz-jakub-cwiek/

  • Mozaika Literacka

    Szalenie intrygująca, szybka i solidna, absolutnie wyrafinowana w kolażu nieoczywistych wydarzeń – takie wrażenia pozostawia we mnie eksperymentalna oferta mistrzów polskiego kryminału. Niech to usłyszą to opowieść fabularnie nieprzewidywalna, oparta jawnie na filarze plastycznego motywu uprowadzenia, intencjonalnie niesiona pokłosiem niepokojącej tajemnicy sprzed lat. Historia zaskakująca i nieobliczalna – prowadzona ekspresją różnobarwnych charakterów a także niesamowicie mglistą postawą zagadkowego sprawcy. Książka ebook doskonała dla fanów niejednoznacznych intryg kryminalnych.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!