Czytaj więcej:
Oskarżony Rak. Śledztwo kryminalne. Kim jest? Jak działa? Jak się obronić? okładka

Średnia Ocena:Oskarżony Rak. Śledztwo kryminalne. Kim jest? Jak działa? Jak się obronić?

"Napisałem tę książkę po to, żebyś już nigdy nie bał się raka" – David Khayat. Światowy autorytet w dziedzinie onkologii wszczyna śledztwo kryminalne i krok po kroku, przyjaźnie, przedstawia profil raka – potencjalnego zabójcy, miejsce zbrodni, sposób działania, narzędzie zbrodni oraz nasze słabe i silne punkty. Wspólnie, niczym detektywi, ruszymy tropem podejrzanego, żeby zrozumieć, jakie czynniki prowokują rozwój raka. A wszystko to dzięki świeżym wskazówkom. Każdemu z nas intuicja podpowiadała nieraz, że emocje mogą wpływać na nasze zdrowie. Nie zawsze jednak potrafiliśmy ogarnąć ogrom ich prawdziwego znaczenia. Bo, jak twierdzę, emocje rzeczywiście mogą przyczynić się do rozwoju złośliwej choroby. Zapytanie brzmi: jak i dlaczego! Rozwiązaniem właśnie tej zagadki zajmiemy się w naszym śledztwie. Książka "Oskarżony rak: śledztwo kryminalne" nieustanna się zdarzeniem 2018 roku we Francji i bestsellerem. Media – od periodyków naukowych po „Le Figaro” i „Galę” – zgodnie okrzyknęły ją wyjątkowo ważną, odważną, odkrywczą, niezbędną i pożyteczną; książką, która niesie nadzieję i pozwala przegnać lęk. "Dziś wszyscy „walczą z rakiem”. Lecz ile osób tak naprawdę wie, co to znaczy? Z tej książki dowiadujemy się, jak powstaje i rozwija się rak. Poznajemy wroga. Już starożytni mawiali „Poznaj nieźle wroga (…) a w stu bitwach nie doznasz klęski”. Gdy dowiadujemy się, że – jak dowodzi autor, a i my przeczuwaliśmy to od dawna – przyczyną raka są nasze negatywne emocje, rozpacz i stres, jeszcze nie podejrzewamy podstępu. Tym większe jest nasze zaskoczenie, że kiedy cierpimy my, to cierpią nasze komórki, które próbując popełnić samobójstwo, ostatecznie wywołują raka. Czy to oznacza, że tak naprawdę trzeba by walczyć z samym sobą? Wybitny onkolog podsuwa nam propozycje radzenia sobie ze stresem. Każde wprowadzenie ich w życie to nasze małe zwycięstwo. A przecież „osiągnąć sto zwycięstw w stu bitwach nie jest szczytem umiejętności. Szczytem umiejętności jest pokonanie przeciwnika bez walki”: sami jesteśmy swoim najlepszym lekiem na stres, a co za tym idzie swoim najlepszym środkiem antyrakowym." Dr n. med. Anna Pietrzak Ordynatorka Oddziału Gastroenterologicznego w Szpitalu Bielańskim w Warszawie "To nie jest książka ebook o raku, to książka, jak się przed nim bronić. Ta książka ebook na nowo definiuje najstraszliwszą chorobę współczesności – raka. Zmienia fundamenty naszego rozumowania, pozwalając zaplanować walkę z silniejszym do tej pory przeciwnikiem. Udowadnia, że emocje odgrywają rolę w nowotworzeniu i że nie jest to już tylko nowinka modowa. Zajrzyjcie do środka." Prof. dr hab. n. med. Lucjan Wyrwicz, onkolog Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa Otwartego Narodowego Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie

Szczegóły
Tytuł Oskarżony Rak. Śledztwo kryminalne. Kim jest? Jak działa? Jak się obronić?
Autor: Khayat David
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2024

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Oskarżony Rak. Śledztwo kryminalne. Kim jest? Jak działa? Jak się obronić? pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Oskarżony Rak. Śledztwo kryminalne. Kim jest? Jak działa? Jak się obronić? Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Oskarżony Rak. Śledztwo kryminalne. Kim jest? Jak działa? Jak się obronić? PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!