Czytaj więcej:
Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament okładka

Średnia Ocena:Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament

Wszystko, co musisz wiedzieć o biznesie w sieci! „Cała wiedza o e-biznesie w jednym miejscu!” – to marzenie zrodziło się kilka lat temu. Maciej Dutko, przedsiębiorca, szkoleniowiec i audytor, głowił się wówczas, jak zebrać możliwie cenną i praktyczną wiedzę dla e-sprzedawców, która pomoże im dynamicznie i sprawnie zwiększyć dochody przy minimalnym nakładzie czasu i pieniędzy. Galopująca konkurencja i postępujące rozdrobnienie rynku, nadpodaż produktów i czerwony ocean „cenodajek”, spadające dochody i malejące zwroty z inwestycji, coraz trudniejszy i drożejący marketing, nowe i niełatwe narzędzia, strategie i trendy, coraz bardziej kapryśny i roszczeniowy klient, ciągłe zmiany w niemal i podatkach – to wszystko sprawiło, że brak dobrego i kompleksowego poradnika z roku na rok stawał się boleśniejszy dla każdego e-przedsiębiorcy.W efekcie Dutko wraz z nad dwudziestoma autorami w 2013 r. stworzyli Biblię e-biznesu – książkę, która błyskawicznie odniosła imponujący sukces: pierwszy nakład (którego sprzedaż planowano na 2 lata) sprzedał się... w ciągu zaledwie 12 dni, a drugi – w ciągu kolejnych 6 sześciu tygodni, pozycja momentalnie trafiła na szczyt listy bestsellerów, na której pozostawała przez 2 lata, książka nieustanna się najważniejszą i najpełniejszą publikacją w branży  –lekturą obowiązkową dla e-sprzedawców i e-menedżerów, lecz także dla studentów kierunków ekonomicznych, publikacja zyskała najwyższe noty czytelników, którym skutecznie pomogła rozwijać ich e-biznesy – niemal 92% odbiorców oceniło ją jako wybitną, Biblia e-biznesu zdobyła 1 miejsce i prestiżową nagrodę Economicus dla najlepszego poradnika ekonomicznego, przyznawaną przez „Gazetę Prawną” i kapitułę wybitnych polskich ekonomistów. Dziś, trzy lata po premierze i sukcesie „Jedynki”, czas na drugie wydanie Biblii e-biznesu. Przez ten czas statystycznemu polskiemu e-przedsiębiorcy przybyło zmarszczek, ubyło złotówek, a także chęci, by rywalizować w coraz bardziej krwawej potyczce z konkurencją bezmyślnie zaniżającą ceny. Dlatego do prac ponad świeżym wydaniem przystąpiło blisko 60 autorów, którzy na blisko 1000 stronach i w niemalże 120 rozdziałach tematycznych dostarczają Ci paru tysięcy bezcennych i praktycznych wskazówek, mogących zoptymalizować Twój e-biznes i przywrócić mu blask, a Tobie – uśmiech skutecznego przedsiębiorcy, który konkurencję będzie od teraz widział... jedynie we wstecznym lusterku. „Biblia e-biznesu” to nie koszt. To inwestycja!

Szczegóły
Tytuł Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Onepress
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Małgorzata Szatanik

  W końcu wiedza zebrana w jednym miejscu. Tytuł adekwatny do zawartości na temat biznesu internetowego

 • Małgorzata

  Jeśli myślisz o zrobieniu biznesu w sieci - nie jest ważne, czy ma to być sklepik internetowy, usługi wirtualnej asystentki czy blog, który ma zarabiać na Ciebie - "Biblia e-biznesu" jest Twoim 'must have'. Lista zaproszonych współautorów to śmietanka polskiego e-biznesu z konkretnymi, mierzalnymi sukcesami na koncie, więc masz pewność, że każdy epizod został napisany przez praktyka i nie jest jakimś pitu-pitu, zaczerpniętym z tysięcy przypadkowych artykułów dostępnych w sieci. Ogrom konkretnej, przydatnej wiedzy, której musiałbyś szukać w co najmniej kilkunastu książkach, zebrany w jedno opasłe tomisko... "Biblię..." czyta się jak fantastyczną powieść, przyswajając jednocześnie potrzebną wiedzę do tego, by z biznesem w siei wystartować (szczęśliwie), rozwinąć go (szczęśliwie i z głową) i cieszyć się sukcesem. Poza tym mnóstwo wiedzy z dziedziny prawa w e-biznesie, prawa podatkowego, praktycznego prowadzenia firmy itd. Super! Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na tę książkę! (Jeśli wyjdzie 3. część, jestem gotowa kupić ją nawet przedpremierowo!)

 • Czarek Posak

  Wielostronne aspekty przedsiębiorczości prowadzonej w ramach Internetu. Autorzy komentują, rozmawiają i polemizują na fanpage. Wykracza naprzeciw oczekiwaniom czytelników.

 • kingabor.1978

  Ciekawostki i doświadczenia wielu fachowców zebrane w jednej książce. Masa złotych myśli i praktycznych porad. Teoria i praktyka w jednym nowoczesnym opracowaniu. Pełen profesjonalizm…

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!